Pénzügyi vezető / Gazdasági vezető (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Változatos ipari szegmensben tevékenykedő, különböző háttérrel rendelkező, KKV illetve nagy létszámmal működő ügyfeleink számára folyamatosan keresünk PÉNZÜGYI VEZETŐT illetve GAZDASÁGI VEZETŐT.

Pénzügyi vezető / Gazdasági vezető

Feladatok

  • Pénzügyi rendszer kialakítása, működtetése, fejlesztése
  • Pénzügyi felelősség az eredményes működésért
  • Pénzügyi auditok levezénylése
  • Pénzügyi kontrolling rendszer koordinálása
  • Adminisztratív tevékenységek felügyelete
  • Aktív részvétel a stratégiai jellegű döntések előkészítésében, a pénzügyi terület képviselete
  • Éves tervezés, rendszeres riporting feladatok ellátása
  • Külső partnerekkel történő kapcsolattartás
  • Adott esetben a gazdasági csapat irányítása

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági / pénzügyi végzettség
  • MIN 3 éves releváns szakmai tapasztalat pénzügyi/gazdasági vezetőként
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Határozottság, precizitás, rendszerszemlélet
  • Erős informatikai ismeretek, különös tekintettel a táblázatkezelő és a vállaltirányítási alkalmazásokra

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos vállalati háttér, folyamatos szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest