Pénzügyi vezető (Győr) (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Pénzügyi vezető (Győr)

Feladatok

  • Főkönyvelői és kontrolleri feladatok ellátása;
  • Kb. 2-3 fős könyvelői csoport irányításán keresztül a vállalat pénzügyi feladatainak összefogása;
  • Riportolás az európai központ számára;
  • Dotted line riportolás a gyárigazgató részére, ill a magyarországi gyár teljeskörű supportja;
  • Döntések előkészítése, szerződések átnézése, fejlesztési tervek kidolgozása;
  • Budget készítés és terv/tény elemzések készítése;
  • Operatív főkönyvelői és kontrolleri feladatok ellátása;
  • Beszámoló összeállítása.

Elvárások

  • Gazdasági diploma
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kontrolling vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bónusz, vállalati gépjármű

Munkavégzés helye

  • Győr

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
Győr