Permit to Work Assistant (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk üzletágvezető az ipari üzem- és rendszer-tervezés, építés és szervizelés területén egyaránt. Globális hálózatuk lehetővé teszi, hogy kulcsrakész létesítményeket szállítsanak világszerte.

A cégcsoport jelenlegi magyarországi gigaprojektje az utóbbi évek egyik legnagyobb, közel 420 milliárd forintos összértékű beruházása. A projektet a cég EPC fővállalkozóként menedzseli, az építkezésen egyszerre több száz alvállalkozó és 3000 ember egyidejű munkája várható.

Permit to Work Assistant

Feladatok

A munkakör prioritása, a munkaengedélyek koordinálásában való aktív részvétel, az üzembehelyezés fázisában .

Feladatok:

  • A work to permit coordinator munkájának támogatása.
  • A PTW (permit to work) rendszerek koordinálása.
  • Részvétel a munkaengedélyek elkészítésben, kiadásában és koordinálásában.
  • A munkaengedélyekkel kapcsolatos dokumentációs és adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Kapcsolattartás az alvállalkozókkal és a megbízóval.

Követelmények

  • Villamos végzettség
  • Középfokú angol nyeltudás
  • Rugalmas, talpraesett, határozott személyiség

Amit kínálunk

Amit a partnerünk kínál:

  • kiemelkedő fizetés
  • nem mindennapi tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési lehetőség,
  • nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége,

Munkavégzés helye

Tiszaújváros

Budapest