PHP backend fejlesztő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk egy 10 éve dinamikusan fejlődő számítástechnikai cég, ahol a vezetőség innovatív és a modern megoldásokban hisz, ezért vállalat a legtöbb szervezeti kihívást egy 10 éve folyamatosan fejlesztett, egyedi fejlesztésű, online vállalatirányítási rendszerrel tud megoldani. Ennél a cégnél leszel PHP backend fejlesztő.

Egyedüli fejlesztőként fogsz a csapatban dolgozni, a közvetlen felettesed a cég egyik alapítója lesz, aki végzett mérnökinfromatikusként közel 10 éve fejleszti a webshopot és a vállalatirányítási rendszert, így a projektek tervezési folyamataiban, illetve azok nyomonkövetésében szakmailag is együtt fog működni Veled.

PHP backend fejlesztő

Feladatok

  • A belső vállalatirányítási rendszer komplex továbbfejlesztése
  • A feladataid 90%-ban projekt alapúak, a maradék 10%-ban bug riport alapúak lesznek
  • HTML5 alapú weboldalak készítése

Elvárások

  • Magabiztos, legalább 3 év PHP programozói tapasztalat
  • OOP programozás magas szintű ismerete
  • MYSQL adatbázisok lekérdezések és tervezések magas szintű ismerete
  • JavaScript alapvető ismerete
  • HTML5 és CSS fejlesztői tapasztalat
  • Az angol nyelvtudás nélkülözhetetlen, a hatékony kereséshez az angol nyelvű szakmai anyagokban is

Amit kínálunk

  • Megbecsülés (anyagilag, szakmailag és emberileg is)
  • Stabil hátterű a cég, így minden kiszámítható, korrekt és biztonságos
  • Mivel projekteken fogsz dolgozni, ezért nem elvárás, hogy 9-től 5-ig az irodában ülj, a munkaidőd kötetlen és nem irodához kötött lesz (természetesen teljes munkaidős szerződésed lesz és saját helyed lesz az irodában is, ha ott kényelmesebb számodra dolgozni)
  • Innovatív a cégvezetés
  • Minden hónap utolsó pénteki napján közös reggelizés és legalább évente kétszer csapatépítő programok
  • A születésnapodra egy extra szabadságot kapsz ajándékba