PHP backend fejlesztő (Budapest)

Magyarország piacvezető műkörömalapanyag márkája

PHP backend fejlesztő

munkakörbe

keresünk tapasztalt, motivált munkatársunkat

Feladatok

  • meglévő projektek fejlesztése, karbantartása, hibajavítás
  • új igények menedzselése
  • új projektek létrehozása
  • társosztályokkal kapcsolattartás

Elvárások

  • minimum 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat (refernciák)
  • PHP 7 és 7.3 alapos ismerete
  • mySQL alapos ismerete (lekérdezés optimalizálás)
  • Objektumorientált programozási szemlélet
  • MVC szemléletű, keretrendszerben történő fejlesztés
  • jQuery ismeret
  • Precizitás, pontosság, és csapathoz alkalmazkodás

Előnyök

  • Bootstrap ismerete
  • HTML5 ismerete
  • CSS, CSS3 ismerete
  • Javascript ismeretek
  • framework ismeretek (Laravel, Yii, stb.)
  • Nagy látogatottságú weboldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • magabiztosság
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • rugalmasság

Amit nyújtunk

  • Több, mint 15 éve vagyunk a piacon, hosszú távon számíthatsz ránk, stabil jövőképet építhetsz nálunk
  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Folyamatos szakmai kihívásokat és fejlődési lehetőséget kínálunk
  • Versenyképes jövedelmet

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület

Budapest