PHP fejlesztő (Budapest)

Partnercégünk nagyvállalati rendszerfejlesztést végez az ügyfelei számára, mindezt mobilos fejlesztéssel és magas színvonalú online marketing megoldásokkal kiegészítve. Tevékenységi köreikbe tartoozik többek között websiteok, webáruházak fejlesztése, mobilapplikációk és vállalatirányítási rendszerek készítése.

PHP fejlesztő

Feladatok

  • A következő feladatok várnak Rád:
  • portálok, webshopok, és weboldalak backend fejlesztésében való részvéte
  • együttműködés a frontend csapattal
  • integráció saját és 3rd party API-kal
  • meglévő backend rendszerek optimalizációja

Követelmények

  • OOP, MVC ismeret
  • PHP 7 ismerete
  • Symfony keretrendszer ismerete
  • MySQL 5.x
  • Phpunit tesztelés
  • Git ismerete (Github, Gitlab)

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődés, belépéskor közösen elkészítitek a képzési tervedet!
  • Home Office lehetőség
  • Céges sörcsap és minőségi olasz KV
  • Rendszeres csapatépítő programok: Póker bajnokság, Lan party...

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest