PHP fejlesztő (E- OB01) (Bugyi)

A hirdetés már lejárt!

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Budapest mellett Bugyin, gyártó cégnek keresünk a következő pizícióba szakembert:

 PHP FEJLESZTŐ (E- OB01)

Feladatok:

  • Online-Shop fejlesztése (OXID eshop),
  • Weboldal fejlesztése (TYPO3),
  • Front-end és back-end fejlesztés,
  • API-fejlesztés,
  • Részvétel vállalatcsoport szintű, nemzetközi projektmunkákban,
  • Önálló projektek koordinálása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Szakirányú, informatikai végzettség,
  • 1-3 éves szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (OXID/TYPO 3),
  • Programozási nyelvek ismerete: PHP, HTML, CSS és Java Script,
  • Stabil, kommunikációképes ANGOL és/vagy NÉMET nyelvismeret,
  • Csapatjátékos attitűd és elkötelezettség.

Fizetés: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye, ideje: Bugyi, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony, hosszú távú

Kezdés: azonnal

Amennyiben érdekel, akkor regisztráld magyar és angol nyelvű önéletrajzodat az oldalon.

Bugyi