PHP Fejlesztő - EOS (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

PHP Fejlesztő - EOS

Feladatok

  • Belső vállalati vizsgarendszer továbbfejlesztése PHP nyelven, Laravel keretrendszerben.
  • Szoftver fejlesztési dokumentációk készítése a vállalati előírások alapján.
  • Napi kapcsolat tartás a megrendelővel. Infrastruktúra üzemeltetési feladatok ellátása.
  • Önálló munkavégzés, a munkatársnak a lehető legrövidebb idő alatt át kell látnia egy komplex logikával rendelkező rendszert és annak infrastruktúráját ,fel kell építeni egy release folyamatot és elő kell készíteni egy kollaborációs rendszer segítségével a csapat esetleges bővülését valamint a verziók közötti átláthatóságot.

Ha mindezzel rendelkezel,

  • 3-5 év PHP fejlesztői tapasztalat
  • LARAVEL keretrendszer ismerete (legalább 1 év)
  • 3-5 év adatbáziskezelői tapasztalat, Mysql
  • 3-5 év CSS,HTML, JQuery
  • Angol nyelvtudás B2
  • Agilis szoftverfejlesztői tapasztalat (SCRUM stb..)
  • Linux ismeret
  • Apache webserver üzemeltetési, konfigurálási tapasztalat
  • Cloud tapasztalat
  • Docker

Előnyök:

  • Jenkins, Git ismeret
  • MS ACCESS tapasztalat

Budapest