PHP fejlesztő / PHP developer (ZJ) (Budapest)

(ZJ-2225)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PHP fejlesztő / PHP developer (ZJ)

Feladatok:

  • Online-Shop fejlesztése (OXID eshop),
  • Weboldal fejlesztése (TYPO3),
  • Front-end és back-end fejlesztés,
  • API-fejlesztés,
  • Részvétel vállalatcsoport szintű, nemzetközi projektmunkákban,
  • Önálló projektek koordinálása,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Szakirányú, informatikai végzettség,
  • 1-3 éves szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (OXID/TYPO 3),
  • Programozási nyelvek ismerete: PHP, HTML, CSS és Java Script,
  • Stabil, kommunikációképes ANGOL és/vagy NÉMET nyelvismeret,
  • Csapatjátékos attitűd és elkötelezettség.

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós környéke

Budapest