Php full stack fejlesztő (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Informatikai cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Php full stack fejlesztő

Elvárások:

Egy profi "full-stack" fejlesztőt keresek meglévő üzleti szoftvertermékeink hibajavításához, meglévő termékekbe új funkciók fejlesztéséhez. (Ritkábban új termék fejlesztésére.), Nem ezermestert keresünk, elég ha jól ismered a Laravelt+PHP+MySQL kombót, Fontos, hogy elérhető légy ha szükség van rád, Számlaképes legyél és korrekt partner, Home office, tehát minden eszközzel rendelkezned kell a munkához

Előnyt jelent:

Ha IOS / Android applikációt is tudsz fejleszteni az előny, de nélküle is van élet.

Feladatok:

A munka végzéséhez mély ismerete szükséges az alábbi technológiáknak: PHP7, gulp, NodeJS, Laravel5, MySQL, Redis, jQuery, BootStrap, Composer meg a többiek. GIT ismeret szükséges a verziókezeléshez, PSR-2 standard szerinti, jól kommentált kód írása elvárás., Otthonról végezhető munka, napközben skype-on és/vagy telefonon elérhetőnek kell lenned., Grafikai-design munkáktól mentes feladatok lesznek dokumentált funkcióterv (bug esetén ticket) alapján. (JIRA) Angol csak annyira szükséges, hogy a szükséges dokumentációkat el tudd olvasni., A szerverkörnyezet üzemeltetése nem a te feladatod lesz, ügyfelekkel nem kell kommunikálnod., Mivel 10+ termékünk van, így heterogén a kódkészlet., Van köztük MVC keretes friss kód (Laravel 5), és régebbi (5+ éves) procedurális kód is., Mindkettővel lesz munkád., Ha ez vonzó munkalehetőség számodra, küldj kérlek egy önéletrajzot, egy-két referenciamunkát és egy, óradíj-ajánlatot., Mindenkitől előre is elnézést kérek de lehet, hogy nem lesz időnk minden beérkező levélre válaszolni., Igyekezni fogunk., , Megbízóról:, Több, mint 20 éves múltra tekinthet vissza, így hosszú távú stabil munkahelyen dolgozhat a leendő munkavállaló, A három divízióból kettő informatikához kapcsolódik, Home office munkavégzést kínálnak hagyományos bejárós munkahely fizetéséért, Nincs éjszakai, ünnepnapi munka. Jófej kollégák, még ha nem is személyesen, Innovatív dinamikus cég, nincsenek unatkozó kollégák. :)

Amit kínálunk:

Korrekt (óradíj-alapú) elszámolás, precíz feladatleírások, alap frontend (Bootstrap), Folyamatos munkát adnék kb. havi 50-100 órában