Plazmaszóró gépkezelő (Veresegyház)

Humán Centrum Kft.

Plazmaszóró gépkezelő

Leírás

2001-ben átadott digitalizált veresegyházi telephelyén a GE közel 1400 főt foglalkoztat és az alábbi tevékenységeket végzi: ipari gázturbinák összeszerelése, égéstér- és turbinaállórész-alkatrészek gyártása, ipari gázturbina-alkatrészek felújítása, gáz-motoros konténer összeszerelése, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok

  • Előkészíteni a bevonatolásokat a termékek maszkolásával, szemcseszórásával a használt technológiának megfelelően
  • Bevonatolt termékek utómunkái, tisztítása
  • Sikeres gépkezelői vizsga esetén gépek beállítása, működtetése, felügyelete, szükséges átállásokkal és ezzel járó szerelések
  • Gépkezelői napi gépállapot ellenőrzése
  • Függődaru és villástargonca kezelése

Elvárások

  • Gépi megmunkáló végzettség, ipari szakmunkás bizonyítvány
  • 4 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes melegétkezés
  • Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
  • Ingyenes céges buszjárat (Budapest - Pest megye - Heves megye) vagy utazási költségtérítés
  • Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
  • ​Ajánlási bónusz

Munkavégzés helye

  • Veresegyház
Veresegyház