PLC mérnök (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

PLC mérnök

Feladatok

  • Gyártógépek és berendezések átalakítása és üzembe helyezése;
  • Új gyártóberendezések felépítésében, fejlesztésében való részvétel;
  • Karbantartás támogatása, hibakeresés, hibaelhárítás;
  • Projekteken való részvétel;
  • Dokumentációk készítése;
  • PLC programozás.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Minimum 2 éves gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat;
  • Ipari hálózatok, HMI programozás;
  • Allen Bradley, MITSUBISHI PLC programok ismerete;
  • SQL adatbázis ismeret;
  • Pneumatikus rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Caferteria
  • Bejárási támogatás
  • Nyelvtanulási és egyéb képzési lehetőségek

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Jelentkezek az állásra a weber.kinga@hire-one.huemail címen keresztül!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969 (Wéber Kinga)

Tatabánya