PLC mérnök (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

PLC mérnök

Feladatok

  • Automatizált gyártási folyamat során felmerülő problémák megoldása;
  • Az ismétlődő meghibásodások elhárításának támogatása, gépek fejlesztése;
  • Új berendezések telepítésének támogatása;
  • A PLC szoftverfejlesztés indítási fázisától kezdve;
  • Oktatási anyagok készítése a technikusok részére.

Elvárások

  • Villamos, mechatronikai vagy automatizálási mérnök végzettség;
  • 1-3 év gyártóipari PLC mérnöki tapasztalat;
  • HMI programozási tapasztalat;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Elektromos rajzok olvasásának képessége.

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési;
  • Vonzó juttatási csomag;
  • Átfogó Cafeteria rendszer;
  • 100%-os utazási költségtérítés.

Előnyök

  • Hajtásrendszerek (szervo, inverter);
  • SQL adatbázis ismerete;
  • Projektmenedzsment ismeretek;
  • Villamos tervező szoftver (EPLAN) ismerete.

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya