PLC mérnök (Mór)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk nyugati kultúrával rendelkező, gyártó vállalat.

Sok új projektjük van jelenleg, ezért keresnek kollégát az alábbi pozícióba:

PLC mérnök

Feladatok

  • Főleg új projekteken kell majd dolgozni, ebben az esetben az új gyártóeszközök és gépek elektromos vezérlését kell elkészíteni;
  • Már meglévő berendezések módosításához és javításához szükséges tervek elkészítése;
  • A projektfeladatokban a villamos területhez tartozó tevékenységek koordinálása;
  • Vezérlő programok dokumentációjának elkészítése.

Elvárások

  • Villamosmérnök végzettség;
  • Siemens Step 7 program és TIA Portal ismerete;
  • Robotprogramozás területén szerzett tapasztalat;
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Modern, high-tech gyártó környezet;
  • Stabil háttér, új projektek;
  • Szakmai fejlődés támogatása, igény szerint szakmai tréningek;
  • Rugalmas munkarend, eseti home office lehetőség mérnökségi területen is;
  • Motiváló bérezés és juttatási csomag.

Előnyök

  • Berendezésépítésben, programozásban szerzett tapasztalat;
  • Csavarozástechnikai és/vagy hegesztéstechnikai tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Mór, Tatabánya, Oroszlány, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór