PLC programozási csoportvezető (Debrecen)

Legyünk együtt sikeresek!

PLC programozási csoportvezetőt keresünk Partnerünk részére Debrecenben:

PLC programozási csoportvezető

Feladatok

  • Műszaki tevékenység értékelése és fejlesztése, tervezés, programozás, projektvezetés, ezekkel kapcsolatos oktatás;
  • 5 fős PLC-s csapat irányítása;
  • Vevői igények felmérése, árajánlatok elkészítése;
  • Programozási időszükségletek meghatározása;
  • PLC programok tervezése, írása, módosítása;
  • Logikai vezérlőt működtető programok elkészítése, vagy már meglévő módosítása, továbbfejlesztése igény alapján;
  • Működési leírások elkészítése, dokumentálása, nyilvántartások vezetése;
  • Képernyőképek és megjelenítő rendszerek fejlesztése, programozása;
  • PLC vagy épületautomatikai rendszerekhez kapcsolódó adatbáziskezelések megvalósítása;
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel;
  • PLC programozók koordinálása, napi feladatainak kiosztása, ellenőrzése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, villamosmérnök;
  • Siemens, Allen Bradley programismeret;
  • Angol vagy német kommunikációképes szint.

Amit kínálunk

  • Motiváló juttatási csomag;
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is;
  • Izgalmas feladatok.

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar /és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Debrecen