Plc programozó (3019) (Vas vármegye)

Plc programozó (3019)

Nemzetközi, dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Automatizált gyártóberendezések karbantartása és javítása,
  • PLC programok fejlesztése és finomhangolása,
  • A gyár berendezéseinek és gépeinek folyamatos üzemeltetésének biztosítása,
  • Műszaki dokumentáció kezelése és frissítése,
  • Aktív részvétel a beszerzési folyamatokban (ajánlatkérés és megrendelés).

Elvárások

  • PLC programozásban szerzett tapasztalat,
  • Műszaki végzettség (előny: villamosmérnöki diploma),
  • Angol nyelv ismerete írás, olvasás szintjén.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Versenyképes juttatási csomag (Cafeteria, jelenléti bónusz, bejárási támogatás, készenléti díj),
  • Nagy ütemben fejlődő, stabil, nemzetközi vállalat,
  • Értéket teremtő, kihívásokkal teli munkalehetőség,
  • Modern, támogató környezet és jó hangulatú csapat.

A munkavégzés helye

Vas vármegye