PLC Programozó kalandor (Nyírbátor)

PLC Programozó kalandor

  • A cég által gyártott gépek programfunkcióinak megtervezése és programozása
  • Futó projektek nyomon követése, a műszaki tanácsadástól az ügyfélnél történő sikeres üzembe helyezésig

Mielőtt rátérnénk a sablonos “nyírbátori partnercégünk részére keresünk PLC programozó kollégát” részre, válaszolunk az első kérdésedre: Azért kalandor, mert a munkád 40%-át külföldön fogod végezni.

Ez természetesen nem azt jelenti, hogy ott is kell élned.

Partnerünk legyártja itthon a gépeket, a külföldi vevőknél pedig üzembe helyezi valaki. Ez a valaki leszel te.

Feladatok

  • Megtervezed és programozod a munkagépek programfunkcióit
  • Nyomon követed a futó projekteket
  • Műszaki tanácsadással segíted az ügyfeleket
  • Üzembe helyezed a legyártott gépeket a partnereknél

Elvárások

  • Legyen szakirányú végzettséged
  • Rendelkezz PLC programozói gyakorlattal
  • Hatékonyan kezeld a problémákat és a rendelkezésre álló időt
  • Ne okozzon gondot az utazás, mert anélkül nehéz lesz kalandorkodni
  • Legyél képes kommunikálni angolul vagy németül
  • Vezess legálisan személygépkocsit (legyen jogsid)

Amit partnerünk kínál

  • Fix alapbért, amit a külföldi útjaiddal meg is duplázhatsz és még ehhez jön a cafeteria
  • Utazási támogatást Nyírbátorig, céges laptopot és céges mobiltelefont
  • Olyan utazásokat, melyekben lehet, hogy egész életedben nem lett volna részed
  • Innovatív, multinacionális környezetet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
  • Nemzetközi karriert, kiterjedt LinkedIn kapcsolati hálót és továbbképzéseket
  • Megbecsülést, egyértelmű elvárásokat és hosszú távú munkalehetőséget

Egyéb információ

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye

Nyírbátor

Nyírbátor