PLC Programozó (Veszprém megye) (Pápa)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

PLC Programozó (Veszprém megye)

Feladatok

  • Hibakeresés/fejlesztés, programmódosítás Siemens S7 PLC-ben (300/1200/1500 SIMATIC Manager/TIA PORTAL);
  • ABB ipari robotok programozása, programok karbantartása;
  • Az automata gyártósorok folyamatos működésének fenntartása;
  • Gyártóeszközök üzembe helyezése;
  • Gépátépítés, kamera és mérőszenzorok installálása;
  • PLC programok optimalizálása;
  • Villamos dokumentumok módosítása;
  • Kamerarendszerek és kódolvasók programozása (COGNEX, KEYENCE);
  • MES-rendszer kommunikáció beállítása a gyártóeszközökön;
  • Karbantartás műszaki támogatása.

Elvárások

  • Középfokú technikusi végzettség;
  • Szervóhajtások és frekvenciaváltók ismerete;
  • Pneumatika, elektronika, elektrotechnika ismerete;
  • Gyártó cégnél szerzett releváns szakmai tapasztalat;
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás;

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Rugalmas irodai munkaidő;
  • Támogató csapat;
  • Versenyképes bér + juttatási csomag (cafeteria + bónusz);
  • 100% útiköltség támogatás.

Előnyök

  • Projektkörnyezetben szerzett tapasztalat;
  • Érdeklődés és/vagy tapasztalat Ipar 4.0 projektek terén;
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Autóipari beszállítónál, tömeggyártásban szerzett tapasztalat;
  • Német nyelvtudás.

Munkavégzés helye

  • Pápa

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Pápa