PLC szerviztechnikus (Maklár)

PLC szerviztechnikus

Leírás

Autóipari gyártó szektorban tevékenykedő partnercégünk számára keresünk PLC szerviztechnikus kollégákat.

Feladatok

  • Termelésben fellépő géphibák feltárása, javítása, dokumentálása.
  • Rendszeresen előforduló hibák analizálása.
  • A kapott hibák alapján javaslat megelőző intézkedésekre.
  • Gp- és folyamatfejlesztésben való részvétel.
  • Folyamatmérnökök, TPM mérnökök és Diagosztikai mérnökök rendszeres támogatása.
  • Új gépek átvétele, beüzemelése, illetve telepítése

Elvárások
  • Irányítástechnikai-, ipari elektronikai- vagy elektrotechnikai műszerész végzettség.
  • Ipari- és PLC vezérlések üzemeltétésében való jártasság.
  • Siemens S7 PLC üzemeltetési tapasztalat.

Amit kínálunk
  • Versenyképes alapbér
  • Teljesítmény és minőség prémium
  • Műszakpótlékok
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Folyamatos műszakrend (3 nap pihenővel) vagy 3 műszakos munkarend

Munkavégzés helye

Maklár

Maklár