PLC technikus (Miskolc)

Miskolc és környéki álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Miskolc környéki ipari parkban működő nemzetközi termelő vállalat megbízásából bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

PLC technikus

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Géphibák elhárítása
  • Gépek diagnosztikája és a gépek leállásának elemzése
  • Megelőző és előrejelző karbantartási munkálatok elvégzése
  • PLC programok vizsgálata, hibakeresés
  • Műszaki dokumentációk kezelése, javítások dokumentálása
  • Gépfejlesztések elvégzése és felügyelete
  • Egyéb berendezések működésének fenntartása
  • Munkavédelmi szabályok betartása

Elvárások:

  • Középfokú villamos műszaki képzettség – Villanyszerelő, Elektrikus, Automatizálási technikus
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat karbantartási területen (autóipar előny)
  • Engedély elektromos berendezésekkel való munkavégzésre
  • A PLC vezérlések, különösen a Siemens S7 ismerete
  • Hidraulikai és pneumatikai alapismeretek
  • Műszaki rajzok olvasásának képessége
  • Szenzorok, motorok, és számítógépes rendszerek ismerete
  • TPM ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Kezdetben egy, későbbiekben három műszakos munkarend vállalása, szabad hétvégével
  • Külföldi betanulás vállalása

Amit a munkájáért cserébe biztosítunk:

  • Hosszú távú, tervezhető karrier,
  • Vonzó bérezési feltételek, kiegészítő juttatások,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség, képzések.

Munkavégzés helye: Miskolc környéki ipari park

Miskolc