Poggyászrakodó munkatárs (Budapest)

Szívesen dolgoznál a repülőtéren? Szereted a pörgést és nem okoz gondot a fizikai munka? Akkor jelentkezz hozzánk poggyászrakodó munkatársnak!

Poggyászrakodó munkatárs

Feladatok

- A poggyász-szortírozó működésének biztosítása a poggyászok szalagról történő levételével és megfelelő időben történő visszapakolásával
- A rendszer folyamatos felügyelete, fennakadások megelőzése
- Poggyászok kódolvasóval történő azonosítása, megfelelő tárolóterületre osztása

Követelmények

- alapfokú végzettség
- jó fizikai állóképesség
- megbízhatóság
- folyamatos munkarend vállalása (napi 12 órás beosztások)

Amit kínálunk

- versenyképes bérezés (alapbér: br. 275.000Ft + műszakpótlék (30%) + bónusz (br. 80.000 Ft/negyedév)
- nemzetközi munkakörnyezet
- stabil, megbízható, hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest