Polish Speaking Junior Financial Analyst (Budapest)

Szívesen dolgoznál nemzetközi környezetben egy összetartó, vidám csapat tagjaként? Szereted a számok világát és egy olyan lehetőséget keresel, ahol minden nap tudod használni az idegen nyelveket? Akkor ez a pozíció rád vár!

Polish Speaking Junior Financial Analyst

Feladatok

  • Pénzügyi kimutatások elemzése
  • Kimutatásokból való információ gyűjtés
  • Dokumentumok ellenőrzése
  • Kapcsolattartás, együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Magabiztos idegen nyelvi kommunikáció
  • Pénzügyi ismeretek
  • MS Office magabiztos ismerete

Előnyök

  • Pénzügyi végzettség

Amit kínálunk

  • Hibrid munkavégzés
  • Szuper hangulat az irodai napokon
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • Képzési lehetőségek
  • Cafetéria

Munkavégzés helye

  • Magyarország, Budapest

Budapest