Pótalkatrész raktáros (Tát)

A hirdetés már lejárt!

Pótalkatrész raktáros

Leírás

A TE Connectivity, egy amerikai tulajdonú, 50 éve piacvezető multinacionális nagyvállalat. 120 gyárunkban közel 500.000 precíziós tervezésű terméket gyártunk világszerte. Olyan elektronikai csatlakozó termékeket tervezünk és állítunk elő, amelyeket elsődlegesen az autóiparban használnak fel. Esztergomi üzemünkben már több, mint 1500 kollégánkkal gyártunk az autóipar számára alkatrészeket. Új táti gyárunkban a BMW elektromos autóihoz készítünk kulcsfontosságú alkatrészt.

Feladatok

  • Az indirekt anyagok (pl. kézi szerszámok, pótalkatrészek, vegyi anyagok, segédanyagok…stb.) bevételezése, kiadása és raktározása
  • Készletszintek nyomon követése
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Raktári rend fenntartása
  • Ütemezett és eseti leltárakban való részvétel

Elvárások
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Anyagkezelési tapasztalat
  • MS Office programok ismerete
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Többműszakos, 12 órás műszakrend vállalása

Amit kínálunk
  • Versenyképes juttatási csomag (alapbér, havi bónusz, 13. havi fizetés, nettó 15.000 Ft/hó SZÉP kártya juttatás, műszakpótlék (40%), napi egyszeri melegétkezés 250 Ft/ebéd áron)
  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
  • Belső képzések
  • Támogató, nemzetközi munkakörnyezet
  • Ingyenes vállalati buszjáratok
  • Bejárás támogatás
  • Dolgozói kedvezmények helyi üzletekben és éttermekben
  • Iskolakezdési támogatás, ajándékcsomagok, dolgozói programok, ingyenes edzőterem
  • Biztonságos munkakörnyezet, stabil és hosszú távú lehetőség egy bővülő cégnél

Munkavégzés helye

Tát

Tát