PowerBI fejlesztő (Budapest)

Az Euronics, országosan 61 áruházzal rendelkező műszaki szakkereskedő cég, melyet 1989-ben, Balatonfüreden alapítottak. A mai napig családi vállalkozásként működünk, teljes kollektívánk eléri az 1 100 főt. Tőkeerős, stabil piaci hátterünk és üzlethálózatunk mellett online értékesítésünk is folyamatosan fejlődik. Jelenleg a második legnagyobb offline és 6. legnagyobb online árbevételű szakkereskedők vagyunk. Fejlődésünk következő szakaszba lépéséhez, az alábbi pozícióra várjuk jelentkezésedet.

PowerBI fejlesztő

Amiben számítunk rád

  • Meglévő jelentések karbantartása és új jelentések kialakítása az üzleti specifikációk alapján
  • Adatmodell-tervezés, -fejlesztés és -karbantartás
  • Az adatbázis és a lekérdezések teljesítményének optimalizálására vonatkozó legjobb gyakorlatok alkalmazása
  • Napi írásbeli és szóbeli kommunikáció belső ügyfelekkel, belső- és külső IT csapattal
  • Alkalmazott technológiai megoldások rendszeres felülvizsgálata, fejlesztési javaslatok megfogalmazása és végrehajtása
  • Részvétel az adatminőségi és egyéb problémák elemzésében és megoldásában

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • Jelentés fejlesztési tevékenység dokumentálása
  • Szakmai tapasztalat elemzés és riport készítés területén
  • Kiváló Power BI és SQL ismeret
  • Kiváló kommunikációs és elemzési készségek
  • Jó problémamegoldó képesség, nagyfokú rendszerszemlélet
  • Nyitott hozzáállás tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • SAP BW ismeret

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria juttatások
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest