PR asszisztens (Szeged)

Mind-Diák Szövetkezet

Szeged legnagyobb kutatási létesítménye, a tudományos kutatói és ipari alkalmazások területeiről érkező felhasználók számára biztosítja a lézerforrásokat és az általuk keltett másodlagos fény- és részecskeimpulzusok egyedülálló kombinációját.

PR asszisztens

Feladatok

  • Külső és belső kommunikáció támogatása
  • Rendezvényeken való részvétel
  • Rendezvényszervezési feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Kommunikáció- és médiatudomány szakon/ kereskedelem és marketing szakon folytatott tanulmányok
  • 18. életév betöltése

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig 8.00-17.00 között tartó műszakok
  • Heti 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bér: bruttó 1534 Ft/óra
  • Multinacionális, modern munkakörnyezet
  • Előre egyeztetett, tervezhető beosztások

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Szeged

Szeged