PR-Kommunikációs gyakornok (Budapest)

Budapest

Gyakornoki helyet keresel kommunikációs és PR területen, ahol angol és/vagy német nyelvtudásodat is alkalmazhatod?

Szívesen kezdenéd karriered egy vezető autóipari multinál?

Jelentkezz most PR-Kommunikációs gyakornoknak Magyarország legnagyobb autóimportőr cégéhez, ahol megalapozhatod karrieredet!

PR-Kommunikációs gyakornok

Feladatok

  • Sajtószemle
  • Kapcsolattartás médiapartnerekkel és ügynökségekkel
  • Számlák kezelése, iktatása
  • A Kommunikációs és a PR munkatárs munkájának segítése
  • Asszisztensi feladatok ellátása

Követelmények

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony marketing, kommunikáció vagy PR szakos egyetemi/főiskolai képzésen még minimum 1 évig
  • Heti minimum 30 óra munkavégzés
  • Stabil angol és/vagy német nyelvtudás
  • Erős Office ismeretek, precizitás, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Fiatalos csapat
  • Modern iroda
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Változatos és izgalmas feladatok
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest