Prémium alkohol nagykövet (Észak-Nyugat) (Magyarország)

Csatlakozz a Coca-Cola HBC prémium alkoholos üzletágának csapatához, akik olyan márkákat képviselnek partnereink felé, mint a Jack Daniels, Rézangyal, Finlandia és Aperol.

Prémium alkohol nagykövet (Észak-Nyugat)

Feladataid az új pozícióban:

  • Üzleti tanácsadás a kulcsfontosságú éjszakai HORECA partnerek felé, tárgyalások, egyeztetések lebonyolítása törekedve egyedi piaci megoldásokra
  • Naponta meghatározott számú boltot felkeresése személyes kapcsolat fenntartása és boltfejlesztés céljából
  • Kiemelt figyelem fordítása az alkoholos portfóliónk értékesítésére, emellett az alkoholmentes üdítők értékesítése
  • A forgalomnövelő eszközök célszerű alkalmazásával az értékesítési volumen növekedésének elősegítése
  • Termékkategória menedzselés, üzletfejlesztés boltonként, kiemelt figyelmet fordítva a vállalat alkohol portfóliójának megjelenésére
  • Együttműködés a csatorna specifikus promóciók végrehajtásában, a szerződéses kondíciók figyelemmel kísérése és betartatása
  • A meglévő éjszakai, kiemelt HORECA üzleteink megtartásában, és az újonnan nyíló üzletek megszerzésében való közreműködés, továbbá új szerződések kötése az adott területen működő éjszakai, kiemelt HORECA üzletekkel
  • Az értékesítést növelő rendezvények megszervezése és lebonyolítása, melyeket időbeosztásának megfelelően személyesen is ellenőriz
  • Az értékesítési folyamatokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása (to-do list vezetése, karbantartása, szerződések kötése, leadása)

Megvan benned a titkos összetevő?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (diploma)
  • Legalább 1-2 év értékesítési tapasztalattal rendelkezel, és alkohol értékesítéssel is foglalkoztál
  • Ismered a tárgyalási technikákat, képes vagy partnerekkel önállóan tárgyalni
  • Elkötelezett vagy a munka iránt, kezdeményező és képes vagy önállóan cselekedni
  • Hajlandó az éjszakai munkarendben történő munkavégzésre
  • Energikus, kitartó és képes vagy egy csapat részeként is dolgozni
  • Fontos a tanulás és az önfejlesztés
  • Nyílt, hiteles kommunikációs készséggel rendelkezel
  • Rendelkezel érvényes ’B’ kategóriás vezetői engedéllyel

Miért érdemes csatlakoznod?

  • Lehetőséget adunk megismerni egy piacvezető multinacionális vállalat értékesítési folyamatait
  • Folyamatos szakmai képzések, tréningek és mentorálás
  • Karrierlehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (alapbér, bónusz, cafeteria, magánorvosi ellátás)
  • Vállalati munka eszközök: céges autó, telefon, iPad