Prémium Banki Tanácsadó (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Magyarország piacvezető pénzintézetének III. kerületi fiókjába keresünk olyan jelentkezőket, akik befektetési tanácsadás fókusszal, prémium banki lakossági ügyfelekkel szeretnének foglalkozni.

Prémium Banki Tanácsadó

Feladatok

Főbb feladataid:

  • az ügyfelek pénzügyi helyzetének nyomon követése, felkészülés az ügyféltalálkozókra az ügyfél személyi anyaga alapján;
  • az ügyfelek igényeihez, kockázatviselési hajlandóságához illeszkedő portfolió építése;
  • a portfolió alakulásának figyelése, számlatörténete és egyéb információk alapján;
  • ügyféltárgyalások szervezése, lebonyolítása;
  • ügyfélportfolió bővítése;
  • a Bankcsoport megtakarítási termékeinek (betétek, befektetési alapok, megtakarítási biztosítások) értékesítése a fiók kiemelt ügyfelei részére;
  • ügyfél átirányítása az illetékes banki tanácsadókhoz, szakterülethez;
  • egyéb banki és bankcsoporti termékek értékesítése, keresztértékesítése.

Követelmények

  • előzetes banki tanácsadói tapasztalat előny, de nem feltétel
  • felsőfokú gazdasági végzettség (diploma) vagy FEBI
  • kezdeményezőkészség, dinamizmus
  • konfliktus megoldási képesség
  • értékesítési szemlélet, kreativitás
  • ügyfélközpontúság, tárgyalókészség
  • felelősségvállalás
  • megbízhatóság, pontosság, precizitás

Amit kínálunk

  • fix versenyképes alapbér + bónuszrendszer
  • összetartó, támogató csapat
  • korszerű rendszerek, konstans digitalizációs törekvések
  • fejlesztési ötleted van? itt nyitott fülekre találsz!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest