Preparatív vegyész (szintetikus) (Budapest)

Preparatív vegyész (szintetikus)

Megbízónk gyógyszeripari cég, akik bővülés miatt keresnek Preparatív vegyész kollégát budapesti munkavégzéssel. Ha Önnek fontos a családias légkör, a hosszú távú munkalehetőség és a csapatmunka, jelentkezzen az alábbi pozícióra!

Feladatok

  • Szerves kémiai projektek aktív szakmai támogatása, szintézisutak kidolgozása
  • Szerves kémiai szintézisek elvégzése hagyományos és modern eljárások segítségével
  • Irodalomkutatás, szakszövegek önálló feldolgozása és elkészítése
  • Előállított termékek analitikai ellenőrzése
  • Az elvégzett feladatokról magyar és angol nyelvű jelentések készítése
  • Kapcsolódó dokumentáció vezetése, riportok készítése

Elvárások

  • Vegyész, vagy vegyészmérnöki diploma (M.Sc. fokozat)
  • Legalább 3-5 év szerves preparatív területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszeres analitikai ismeretek és gyakorlat (HPLC-MS, HPLC-DAD (CAD), GC-FID, HS-GC-FID, IR, UV)
  • Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (a szakmai nyelvet is beleértve)
  • Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
  • Önálló, precíz, megbízható munkavégzés
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség, rugalmasság és kiemelkedő együttműködési készség

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok
  • Cafeteria rendszer
  • Egyéb béren kívüli juttatások (pl. lakhatási támogatás)

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest