Presales mérnök (Security/networking) (Budapest)

Magyarország egyik elismert Value Added disztribútora keresi új kollégáját az alábbi feladatokra.

Presales mérnök (Security/networking)

Feladatok

  • Ajánlatkészítés technikai támogatása, az ajánlatok technikai részének kidolgozása;
  • Ügyféligények tisztázása a partnerekkel és annak alapján rendszerek megtervezése, méretezése, ajánlások készítése;
  • A kereskedő kollégák munkájának műszaki támogatása;
  • Kapcsolattartás a gyártó kereskedelmi megbízottjaival;
  • Műszaki megoldások, javaslatok kidolgozása a felmerülő problémákra;
  • Termék bemutatók, prezentációk és demók készítése;
  • A kijelölt tanfolyamok elvégzése és a szükséges vizsgák letétele;

Elvárások

  • Architect, presales szemlélet;
  • Office alkalmazások magabiztos használata (Word, Excel, PowerPoint);
  • Terhelhetőség, rugalmasság;
  • Párhuzamosan akár több feladat határidőre történő, pontos elvégzése;
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás;
  • Tanfolyami anyagok önálló elsajátítása angol nyelven;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló munkavégzés, kitartás és rendszerszemlélet;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • Security és Networking gyártók és technológiák ismerete;
  • Presales területen szerzett tapasztalat;
  • IT architekt tapasztalat;
  • kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú szakmai fejlődési lehetőség;
  • Stabil, kiegyensúlyozott vállalati háttér;
  • Fix alapbér + teljesítményalapú bónusz

Budapest