Presales munkatárs (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Presales munkatárs

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Minimum 5 év releváns munkatapasztalat,
  • Nagyvállalati üzleti folyamatok átfogó ismerete,
  • Analitikus látás-/gondolkodásmód,
  • Erős informatikai háttér,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség,
  • Pontosság, precizitás és határozottság,
  • Stressztűrés,
  • MS PP, Word, Excel, Teams készségszintű ismerete,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Nagyvállalati folyamatok tervezése kapcsán szerzett üzleti elemzői tapasztalat,
  • Komplex informatikai projektkörnyezetben szerzett gyakorlati tapasztalat,
  • SAP megoldások átfogó ismeretek,
  • Üzleti szoftverarchitektúrák ismerete,
  • Közbeszerzési tapasztalat (akár ajánlatkérői, akár ajánlattevői oldalon)

Feladatok:

  • Átfogó (SAP) technikai/üzleti tartalmú ügyfélprezentációk, demók előkészítésének koordinálása, véglegesítése a megismert ügyféligények alapján,
  • Ajánlati anyagok, demók ügyfél oldali prezentálása,
  • Konkrét ügyféligények, ajánlatkérések elsődleges szakmai értelmezése, részfeladatokra bontása, műszaki/pénzügyi ajánlati struktúra kialakítása, ajánlatkészítés szakmai koordinálása,
  • SAP termékportfólió követése, gyártói kapcsolattartás,
  • Szakmai ajánlathoz szükséges információk összegyűjtése, egységesítése,
  • Beszerzési eljárások ajánlattevői oldali dokumentumainak elkészítése, ellenőrzése, naprakész nyilvántartása,
  • Riportok, jelentések, kimutatások, statisztikák készítése,
  • Szerződéskötés előkészítése, koordinálása, véleményezése, módosítások kezelése,
  • Kapcsolattartás az eljárásban érintett partnerekkel,

, Megbízóról:,

SAP tanácsadással, egyedi fejlesztéssel és innovatív technológiai megoldásokkal foglalkozó IT cég., 2005 óta nyújtanak magyarországi és külföldi székhelyű közép-, és nagyvállalatok számára magas színvonalú informatikai szolgáltatásokat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér,
  • Béren kívüli juttatások,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest