Présgép kezelő operátor (Nyíregyháza)

Présgép kezelő operátor

Feladatok

  • Lemezlyukasztó és alakító présgépek önálló előkészítése, beállítása és üzemeltetése
  • A lyukasztó és alakító présgépek önálló beállítása
  • Szerszámcserék végrehajtása
  • Kisebb javítások elvégzése
  • Minőségi szabványok betartása és az alkatrészek minőségének biztosítása
  • Javító intézkedések feldolgozása és végrehajtása
  • Problémák azonosítása vagy javaslatok megfogalmazása a fejlesztésre

Követelmények

  • Gép- és berendezéskezelői képzés vagy ezzel egyenértékű képzés a fémiparban informatikai ismeretekkel
  • Erős minőségtudatosság és alapos, precíz munkavégzés
  • Kötelességtudó, gyakorlatias hozzáállás
  • Együttműködés a munkatársaiddal
  • Elkötelezettség, gondosság és hosszú távú perspektíva iránti érdeklődés
  • Hajlandóság műszakokban dolgozni

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Széleskörű juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai képzések és fejlődési lehetőségek
  • Biztonságos és stabil munkakörnyezet
  • Karrier előrelépési lehetőségek

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza