Process engineer (system) (Magyarország)

Pincér tapasztalattal , Hollandiában, 10,93€ -től órára

Az i-Hospitality, új hollandiai partnerünk, egy speciális munkaerő-közvetítő szervezet, amely a holland vendéglátóiparban tevékenykedik, és kifejezetten szakácsokra, pincérnőkre, front office-ra és takarításra összpontosít. Nagyra értékelik a szakembereiket, és gondosan választják ki őket. Az i-Hospitality számos különböző étteremmel és szállodával dolgozik együtt, amelyek városokban vagy falvakban találhatók, a nagyon visszafogottól a fine diningig.Jelenleg új munkatársakat keresnek pincérnek. Ha van tapasztalatod a vendéglátás területén és jól kommunikálsz angolul, akkor ez lehet a te lehetőséged!

A fő feladatai a következők lesznek:

  • A rendelések felvétele;
  • Beszélgetés az ügyfelekkel;
  • Tanácsot adni, hogy mit rendeljenek;
  • Az ételek és italok felszolgálása;
  • Mindenre kiterjedő feladatok.

Ha Ön megfelelő jelöltnek bizonyul, az ügynökség egy videointerjút szervez Önnel a WhatsAppon keresztül.

  • A munkába járás kerékpárral, tömegközlekedéssel vagy autóval lehetséges.
  • Rugalmasnak kell lenned az időbeosztást és a munkaterhelést illetően, mivel minimum 38 órát garantálnak, maximum 60 órát (attól függően, hogy szükség van-e plusz órákra)
  • A szállásért 154 € kauciót (2 heti bérleti díj) kell letenni (jó állapotú ház esetén visszakapod).
  • Utazás előtt szerződést kap, és az ügynökség segít a repülőjegy-rendezésben és a reptérről való elszállításban.
  • A jelentkezők saját szobát kapnak egy közös házban, zárral, valamint alapvető ágyneművel és piperecikkekkel
  • A jelölt lehetőleg sötét nadrágot és sötét cipőt hozzon magával

Juttatások

  • 8% szabadságpótlék

Készségek

  • Az álláshirdetésre angol nyelvű önéletrajzzal lehet jelentkezni;
  • Pincérként vagy a vendéglátás területén szerzett tapasztalat;
  • Nagyon jó kommunikációs készség és angol nyelvtudás;
  • Szociális és felelősségteljes;
  • Lelkesedés és hajlandóság a vendéglátás területén dolgozni;
  • Hosszú távú hollandiai tartózkodásra való hajlandóság.

Nyelv

  • Nagyon jó angol nyelvtudás (legalább B1).

Munkavégzés helye

Magyarország ,   Hollandia