Procurement specialist (Budapest)

Partnercégünk motivált jelöltet keres új procurement csapatába angol nyelvtudással. Ha érdekel a beszerzési terület és nemzetközi környezetben szeretnél dolgozni, itt a helyed!

Procurement specialist

Feladatok

  • Megrendelések, ajánlatok adminisztratív lekövetése, támogatása
  • Külföldi buyer kollégákkal szoros kapcsolattartás
  • E-aukciók szervezése, adminisztrálása
  • Szállítói törzsadatok felvitele és karbantartása
  • Riportálás a szakmai vezetők felé
  • Kapcsolattartás más társosztályokkal
  • Külföldi partnerekkel való kapcsolattartás (email /telefon) angol nyelven
  • Részvétel szakmai projektekben

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Előnyt jelent adminisztratív jellegű, lehetőleg multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Precizitás
  • Proaktív "can do" attitűd

Amit kínálunk

  • Egy motiváló, barátságos, támogató csapat
  • Rugalmas munkarend (törzsidő)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest