Procurement System Operator (Budapest)

Szeretnél egy szuper közösség tagja lenni? Egy olyan helyet keresel, ahol támogatnak és segítik a szakmai fejlődésed?

Szeretnéd kamatoztatni a francia nyelvtudásod a mindennapokban?

Partnercégünk motivált jelöltet keres új procurement csapatába angol és francia nyelvtudással.

Procurement System Operator

Feladatok

  • Beszerző kollégák által használt online megrendelési rendszerrel kapcsolatos segítségnyújtás, problémakezelés, információszolgáltatás francia nyelven (szóban és írásban)
  • Problémák regisztrálása a ticketing rendszeren belül, illetve azok nyomonkövetése, státuszuk megfelelő változtatása
  • Összetettebb technikai ügyek továbbítása megoldó csoport felé
  • Felhasználói hozzáférések menedzselése
  • Dokumentációk tartalmi frissítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok gyártása

Követelmények

  • Magasszintű francia nyelvtudás szóban és írásban
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • IT affinitás

Amit kínálunk

Amit a cég nyújtani tud:

  • egy motiváló, barátságos, támogató csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • projektekben való részvétel
  • versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest