Production Director (Dunaföldvár)

A hirdetés már lejárt!

Partnerünk, Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő cége, amely Tolna megyében biofinomítót üzemeltet, Termelésigazgatót keres.
Az üzem a legmodernebb gyártási folyamatokat alkalmazza, és elkötelezett a leginnovatívabb bioalapú technológiák fejlesztése és bevezetése mellett.
Ez Európa legnagyobb egy telephelyen található etanolgyártó biofinomító üzeme, és a világ egyik leghatékonyabb finomítója. Ez mind arra készteti őket, hogy megtalálják a gabonaalapú biotechnológia legjobb szakembereit a világ minden tájáról.

Production Director

Feladatok

  • Gyártási célok kitűzése és elérése minden előállított termékre (etanol, kukoricaolaj, szárított lepárlók, gabonában oldódó, nedves kukoricarost, szárított szerves trágya) megfelelő termékminőséggel és a technológiai folyamatoknak megfelelően
  • A folyamatok idejének maximalizálása a tervezett időtartam csökkentésével leállásokat és kiküszöböli a nem tervezett leállásokat
  • A termelési/technológiai folyamatok folyamatos optimalizálása, a maximalizálás érdekében csökkenti a költségeket, a veszteségeket, az állásidőket és a közüzemi felhasználást
  • A termelési problémák kiváltó okainak gyors elemzésének és a javító intézkedéseknek biztosítása valamint megakadályozza az újbóli előfordulását
  • Győződjön meg arról, hogy az üzem megfelel a környezetvédelmi és biztonsági protokolloknak
  • Felel a hatékony emberi erőforrás gazdálkodásért annak érdekében, hogy biztosítsa a gyár folyamatos üzemeltetését
  • Folyamatosan fejlessze a személyzet kompetenciáját és szükséges készségeit
  • Biztosítani kell az operatív személyzet részvételét az új projektek üzembe helyezésében, üzembe helyezést követően biztosítsa az új berendezések megfelelő működését
  • Költségkontroll és költségoptimalizálás biztosítása
  • A rendelkezésre álló eszközök megfelelő és körültekintő felhasználásának biztosítása

Követelmények

  • Egyetemi végzettség (műszaki, gépész-, vegyész-, élelmiszermérnöki)
  • Minimum 5 éves tapasztalat gyártói egységek vagy sorok vezetésében (biofinomítók, sörfőzdék, szeszfőzdék, élelmiszer-feldolgozó üzemek)
  • Ügyviteli végzettség előnyt jelent
  • Multinacionális cégeknél szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Lean menedzsment előny
  • Folyékony angol nyelvtudás (magyar nyelv előnyben, de nem kötelező)

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Céges autó
  • Teljesítmény alapú év végi bónusz
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • egészségbiztosítás
  • Elismerés és díjazás program
  • Home office lehetőség
  • Céges laptop, mobiltelefon

Munkavégzés helye

Dunaföldvár

Dunaföldvár