Production Planner (Budapest)

Közel 6000 fős, elektromos és hibrid gépjárművekbe akkumulátorokat gyártó partnerünk számára keresünk Production Planner kollégát. Amennyiben szeretnél egy modern környezetben a legújabb technológiákkal megismerkedni és a leírás alapján magadra ismertél, jelentkezz.

Production Planner

Feladatok

  • rövid és hosszú távú gyártási terv készítése a rendelkezésre álló erőforrások és
    kapacitások figyelembevételével
  • gyártási terv alapján napi program kiadása, teljesítések nyomon követése
  • visszacsatolás az ütemtervhez
  • készletszintek figyelemmel kísérése, szükséges intézkedések meghatározása
  • együttműködés a társosztályokkal
  • riportok készítése
  • folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal

Követelmények

  • felsőfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban (napi használat)
  • MS Office programok (főként Excel,) kiváló ismerete
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés,
  • logikus gondolkodás
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • autóiparban hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete
  • koreai nyelv ismerete
  • szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • stabil, nemzetközi háttér
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + bónusz)
  • ingyenesen igénybe vehető vállalati busz / bejárási támogatás
  • modern munkakörnyezetben történő munkavégzés

Munkavégzés helye

Göd

Budapest