Produkciós asszisztens- és turnékoordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

TBG PRODUCTION

Dinamikusan fejlődő turnészínházi produkciós iroda hazai és nemzetközi turnéinak előkoordinációjára, kiterjedt partnerkapcsolatainak ügyfélkezelésére keres megbízható, precíz, pozitívan nyitott kommunikációval bíró munkatársat, színházszakmai előélet jelentkezésnél előny. Az állás betöltéséhez olyan kollégát keresünk, aki érdeklődik a kulturális- és előadóművészeti szegmens ágazatai iránt, és az értékesítés színeiben cégen belül konstruktívan, szorosan együtt tud működni a művészeti szekcióval, valamint a jövőbeni partnerekkel, megrendelőkkel, ezzel elősegítve a cégcsoporthazai és nemzetközi terjeszkedését.

Produkciós asszisztens- és turnékoordinátor

Feladatok

  • Cégcsoport meglévő ügyfél partnerkapcsolatainak bővítéséhez adott piac előszűrése, előtárgyalások megszervezése,
  • Turnénaptárban dátumkoordináció,
  • Új ügyfél akvizíció, Produkciós vezető által kijelölt meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása,
  • Tárgyalások kezdeményezése, lebonyolítása új és meglévő partnerekkel,
  • Testre szabott együttműködési partnerajánlatok előkészítése,
  • Előadások megvalósulásakor aktív személyes jelenlét, részvétel,
  • Szoros együttműködés a cégen belüli társszekciókkal (művészeti, műszaki).

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs, és kezdeményező készség
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat releváns szakmai területeken
  • Aktív felsőfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel)
  • Innovatív és kreatív gondolkodás
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Önálló, és csapatmunkában való rugalmas munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás
  • Rugalmas munkaidőgazdálkodás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • ha ismeri, és rutinosan mozog a belföldi kultur szférában
  • külföldi piac ismerete
  • színházi területen szerzett szakmai jártasság
  • ajánlólevél / referenciamunka
  • az angolon kívül további nyelvek magabiztos használata

Amit kínálunk

  • személyi és tárgyi feltételek biztosítása (mobiltelefon, lap-top egyéb juttatások)
  • nívós budai irodai környezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos csapat, modern munkakörnyezet
  • változatos, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes fizetés, teljesítmény alapú bérezés az alapon felül
  • teljes munkaidő, rugalmas időbeosztás

Munkavégzés helye

  •  II. kerület, Rózsadomb, Ribáry utca

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.

Budapest