Program Launch Buyer (Tatabánya)

Tatabánya, Oroszlány

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Program Launch Buyer

Feladatok

  • Árajánlatkérések folyamatának kezelése a minőség, ár, szállítási pontosság, műszaki specifikáció és beszállítói státusz figyelembevételével;
  • Beszállítói problémák kezelése, elhárítása a program céljainak teljesítése érdekében;
  • Új programok beszerzési tevékenységének teljes végrehajtása;
  • A mérnökség és beszállító közötti műszaki egyeztetések megszervezése, felügyelete, dokumentálása;
  • Árajánlat összehasonlítások készítése, beszállító kiválasztására tett javaslattal;
  • APQP megbeszélések szervezése, dokumentálása;
  • Beszállítói minták időben, megfelelő áron történő biztosítása a gyártás számára.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (közgazdász/mérnök);
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Min. 3 év autóipari beszerzői tapasztalat;
  • PPAP folyamat ismerete;
  • IATF szabványismeret.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Cafeteria
  • Bónusz

Előnyök

  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya, Oroszlány

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya