Project manager (Csongrád)

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

PROJECT MANAGER

munkakörben keres munkatársat

Feladatok

  • Megszervezni és biztosítani a belső folyamatokat
  • Szállíthatóság, és nyereségesség biztosítása,
  • Termékek és a projektek időben történő

Főbb felelősségek

  • Projekt árajánlatok előkészítése és technikai megvalósíthatóságuk felülvizsgálata
  • Beszállítók, és azok fizetési feltételeinek biztosítása
  • A projektek nyereségességének biztosítása, költség hatékonyság és költség csökkenés fenntartása
  • Tervezése és előkészítése a projekteknek, a kapcsolódó csoportokkal való együtt működés
  • Kivitelezés és kiszállítási elvárások

Másodlagos felelősség

  • A vezetőség támogatása tanúsítványok fenntartása érdekében
  • Részt venni a Hundec Kft vezetőségében, folyamatos fejlesztés fenntartása kiszállításának biztosítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • felsőfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Fejlődési lehetőség
  • Céges laptop, és mobil telefon

Munkavégzés helye

Csongrád

Ha Ön is tagja szeretne lenni a dinamikusan fejlődő nemzetközi csapatunknak, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát.

Csongrád