Project Manager (Székesfehérvár) (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Azt alábbi vezetői pozícióba keresünk tapasztalt kollégát egy nyugati cégkultúrával rendelkező, autóipari gyártó vállalat számára:

Project Manager (Székesfehérvár)

Feladatok

  • 2 fős projekt mérnöki csapat vezetése;
  • Új termék bevezetési és termékváltoztatási programok koordinálása;
  • Projekt költségvetés, időterv és erőforrások tervezése és folyamatos nyomon követése;
  • Javító intézkedések indítása, analizálása, kontrollálása a projektcélok elérése érdekében;
  • Együttműködés a termékfejlesztéssel a minta és próbagyártások során a magas minőség és költséghatékonyság elérése érdekében;
  • Az új termék bevezetéshez szükséges tesztberendezések beszerzése;
  • Riportok és prezentációk készítése a felsővezetés részére.

Elvárások

  • Autóipari, projektvezetési tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Mérnöki végzettség;
  • Vezetői affinitás.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, bejárás támogatás, bónusz;
  • Költözés esetén: albérlet támogatás.

Előnyök

  • Vezetői tapasztalat.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár