Project safety engineer (Budapest)

Elektromos autók akkumulátorának gyártásával foglalkozó világszinten ismert partnerünkhöz várjuk jelentkezésed Gödre

''Project safety engineer"

pozícióba, ha a jövő technológiáján szeretnél dolgozni és vonzó számodra az is, ha mindig tudsz újat tanulni!

Project safety engineer

Feladatok

  • A beruházás megfelelő kivitelezésének ellenőrzése, hatósági engedélyezések elősegítése
  • Riportok és statisztikák készítése
  • Építkezéssel kapcsolatos helyszíni ellenőrzések lebonyolítása
  • Nem-megfelelőség esetén javaslattétel
  • Munka-, tűz-, és környezetvédelmi szabályok és eljárások betartása és betartatása
  • A munkaterületén alkalmazott minőségirányítási rendszer által támasztott követelmények felügyelete

Követelmények

Szükséges végzettség:

  • Felsőfokú végzettség (villamos-, gépész- vagy építőmérnök, munkavédelmi szakmérnök)
  • Középfokú tűz- és munkavédelmi végzettség

Tapasztalat:

  • Projektmérnöki vagy EHS területen szerzett minimum 2-4 év
  • Tűzvédelmi ismeretek(építési szempontból)

MS Office magabiztos használata

  • Aktív, középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz + béren kívüli juttatás)
  • vállalati busz / bejárás támogatása
  • modern munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
  • folyamatos fejlődési lehetőség (tréningek, képzések) nemzetközi környezetben
  • meleg étkeztetés helyben

Munkavégzés helye

Göd

Budapest