Project safety engineer (Budapest)

Elektromos autók akkumulátorának gyártásával foglalkozó világszinten ismert partnerünkhöz várjuk jelentkezésed Gödre

''Project safety engineer"

pozícióba, ha a jövő technológiáján szeretnél dolgozni és vonzó számodra az is, ha mindig tudsz újat tanulni!

Project safety engineer

Feladatok

A beruházás megfelelő kivitelezésének ellenőrzése, hatósági engedélyezések elősegítése
Riportok és statisztikák készítése
Építkezéssel kapcsolatos helyszíni ellenőrzések lebonyolítása
Nem-megfelelőség esetén javaslattétel
Munka-, tűz-, és környezetvédelmi szabályok és eljárások betartása és betartatása
A munkaterületén alkalmazott minőségirányítási rendszer által támasztott követelmények felügyelete

Követelmények

Szükséges végzettség:
Felsőfokú végzettség (villamos-, gépész- vagy építőmérnök, munkavédelmi szakmérnök)
Középfokú tűz- és munkavédelmi végzettség

Tapasztalat:
Projektmérnöki vagy EHS területen szerzett minimum 2-4 év
Tűzvédelmi ismeretek(építési szempontból)

MS Office magabiztos használata
Aktív, középfokú angol nyelvismeret írásban és szóban
Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk

versenyképes jövedelem (alapbér + bónusz + béren kívüli juttatás)
vállalati busz / bejárás támogatása
modern munkakörnyezet
hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér
folyamatos fejlődési lehetőség (tréningek, képzések) nemzetközi környezetben
meleg étkeztetés helyben

Munkavégzés helye

Göd

Budapest