Projekt beszerző (Székesfehérvár)

Legyünk együtt sikeresek!

Új gyártási terület indul Partnerünknél, ahova az első kollégákat keressük.

Ebben a pozícióban főleg európai gyárakat kell támogatni.

A termékek országok energiaellátottságát biztosító létesítményekbe épülnek majd.

Többek között az alábbi pozícióba keresünk a részükre új kollégát:

Projekt beszerző

Feladatok

  • A rendelések időben történő és pontos feldolgozása a kezdeményezéstől a kiszállításig;
  • Készletszintek és költségek optimalizálása;
  • Szoros együttműködés a beszállítókkal, projektmenedzsmenttel, logisztikai és belső csapatokkal a folyamatok javítása érdekében;
  • A beszállítókezelési terv biztosítása és a pénzügyi mutatók javítása (készlet, cash-flow, garancia, megtakarítások stb.);
  • Megrendelések időben történő leadása és azok megfelelőségének biztosítása a gyártási ütemtervvel;
  • A legjobb beszerzési feltételek kialkudása;
  • Készletek figyelése, készlethiányok elkerülése és a beszállítói problémák megoldása;
  • A QDCTSR (Minőség, Kiszállítás, Költség, Technológia, Fenntarthatóság és Kockázatkezelés) vezérlése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség preferáltan gazdasági vagy logisztikai területen;
  • MS Office és ERP ismeret (Oracle vagy SAP ismeret előny);
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban (min. B2 szint);
  • Európai utazási hajlandóság (a kezdeti időszakban jellemző Európán belül néhány nap).

Amit kínálunk

  • Családbarát multinacionális közeg;
  • Az első embereket keresik a projektcsapatba, így előrelépési lehetőség is adott a vállalaton belül;
  • Szakmai tapasztalatot értékelő, motiváló bérezés;
  • Work-life balance (home office), rugalmasan kezelt munkaidő;
  • Projektmunkákban való részvétel, fejlődési lehetőség.

Előnyök

  • További idegen nyelv ismerete (német vagy francia).

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Székesfehérvár