Projekt előkészítő mérnök (Veszprém)

Projekt előkészítő mérnök

Feladatok

  • A beérkező megkeresések alapján műszaki egyeztetések lefolytatása a vevőkkel.
  • A műszaki kivitelezési koncepciójának elkészítése.
  • Árkalkulációk összeállítása.
  • Árajánlatok elkészítése (magyar, angol nyelven).
  • Szerződések előkészítése.
  • Projektek végig követése az ajánlattól az átadásig.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gépészmérnök, mechatronikai mérnök, villamos mérnök).
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt.
  • Szakmai elhivatottság.

Előnyök

  • Német nyelvismeret.
  • Hasonló területen végzett szakmai munka.

Egyéb információk

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém