Projekt előkészítő mérnök (Budapest)

Ügyfelünk 2004-ben alapította meg ingatlanfejlesztő és építőipari generálkivitelező vállalatát, amely az elmúlt években dinamikusan fejlődik és több mint 15 000 m2 lakást épített. Meglévő ügyfeleik folyamatosan újabb és újabb társasházak generál kivitelezésével bízzák meg őket. A luxus társasház építés összefonódott a nevükkel.

Projekt előkészítő mérnök

Feladatok

Főbb feladatok:

  • beépítendő anyagok rendelése, nyomon követése, megfelelőségi tanúsítványok kezelése
  • építkezési kooperációkon való részvétel
  • alvállalkozói árajánlatok kérése és értékelése
  • egyeztetés az alvállalkozókkal, részfeladatok önálló lebonyolítása, alvállalkozók munkájának ellenőrzése, leigazolás
  • műszaki átadáshoz szükséges dokumentumok, jegyzőkönyvek, mérések előkészítése, összegyűjtése
  • az építkezésen elvégzett alvállalkozói munkák dokumentálása ( fényképek, tervek, megvalósulási tervek készíttetése )
  • teljesítési riportok, előrehaladási jegyzőkönyvek elkészítése
  • projekt munka fázisainak kivitelezésre való előkészítése

Követelmények

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben:

  • az építőipar iránti rendületlen az érdeklődésed
  • nyitott vagy új projektek irányába
  • szakmai fejlődésre vágysz
  • legalább középfokú építőipari végzettséggel rendelkezel
  • szereztél már 1-3 év releváns szakmai tapasztalatot vagy elhivatott,motivált pályakezdő vagy

Előny:

  • angol nyelv ismerete
  • MS Project ismerete

Amit kínálunk

Amit a vállalatunk kínál:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil vállalati háttér
  • kiemelkedő projektben való részvétel
  • szakmai kapcsolati tőke bővítése
  • céges gépjármű

Budapest