Projekt és vevőadatbázis specialista (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Észak-magyarországi, FMCG területen működő multinacionális partnerünk számára Projekt és vevőadatbázis specialistát keresünk. Ügyfelünket dinamikus növekedés jellemzi, a gyár jelenleg kapacitásbővítés alatt áll.

Projekt és vevőadatbázis specialista

Feladatok

  • Koordinálod az SAP rendszer SD, MM modulját érintő fejlesztési feladatokat;
  • irányítod az futó IT projekteket és együttműködsz a fejlesztésben résztvevő IT alvállalkozókkal;
  • szakértői tevékenységet végzel a pénzügyi, értékesítési és logisztikai rendszereket érintő fejlesztőprojektekben;
  • biztosítod és ellenőrzöd az értékesítési, anyagmozgási folyamatok zavartalanságát az SAP-n belül;
  • kezeled az online számlázási és internetes rendelési felületeket;
  • hozzájárulsz a vevőelégedettséghez a beérkező igények rendszerben történő megvalósításával;
  • folyamatosan keresed a hatékonyabb működés lehetőségeit, kidolgozod az ehhez szükséges megoldási javaslatokat.

Követelmények

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel (közgazdasági vagy informatikai végzettség előny) ;
  • szakértői szinten ismered az SAP rendszerét (SD és MM modul ismerete);
  • magas fokú Excel és Access ismerettel rendelkezel a klasszikus MS Office programokon túl;
  • a felmerülő problémákat gyorsan és eredményesen oldod meg, mindig a legfontosabbra fókuszálva;
  • munkádat pontosan, precízen és lelkiismeretesen végzed;
  • tárgyalási szinten kommunikálsz angolul szóban és írásban egyaránt;
  • képes vagy hatékonyan kommunikálni szakterületedről a végfelhasználók felé.

Amit kínálunk

  • Alapbéreden felül bónuszt, cafetériát és egyéb juttatásokat kínálunk számodra;
  • széleskörű karrier és fejlődési lehetőségek várnak rád;
  • olyan nagyszerű termékekkel dolgozhatsz, amelyek sohasem hiányozhatnak a legjobb baráti találkozókról.

Munkavégzés helye

Borsod-Abaúj-Zemplén megye