Projekt koordinátor (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Kereskedelemmel és megújuló energia kivitelezéssel foglalkozó cégcsoport projekt koordinátor munkatársat keres alábbi feltételek szerint:

Projekt koordinátor

Feladatok

  • Projektek nyomon követése és szervezése
  • Engedélyezési eljárások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, partnerekkel
  • Adminisztratív háttérmunkák
  • Határidők nyomon követése, betartása

Elvárások

  • Értékesítői attitűd, felelősségvállalás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook)

Előnyök

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Változatos feladatok

Munkavégzés helye

  • Budapest, 22. kerület

  • Küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva.
Budapest