Projekt koordinátor (Kecskemét)

A több mint húsz éve fennálló, Magyarországon meghatározó szerepet betöltő létesítményüzemeltetéssel foglalkozó partnercégünkhöz keressük új kollegát PROJEKT KOORDINÁTOR pozícióba.

Projekt koordinátor

Feladatok

Dokumentumkezelés koordinálása (megrendelések, szerződések, elszámolások  előkészítésének koordinálása)

Munkákkal kapcsolatos-, valamint számla egyeztetés a megrendelőkkel, partnerekkel

Ajánlatkészítés

Munkaszervezés, kivitelezők versenyeztetésének előkészítése, részvétel a  kiválasztásban

Munkák nyilvántartása

Karbantartás és eseti munkalapok kezelése

Elszámolások elkészítése

Szerződéskezelés (szerződések előkészítése, státuszuk nyomon követése)

Ticketing hibakezelő rendszer támogatása, felügyelete

Követelmények

Min. középfokú végzettség

1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Rendszerszemléletmód

Önállóság, teljesítményorientált, motivált, határozott személyiség

Jó kommunikációs, és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

Műszaki beállítottság

Amit kínálunk

Biztonság, minőség, megbecsülés, stabilitás

Stabil, dinamikusan fejlődő nagyvállalati háttér Határozatlan idejű, 100%-ban bejelentett munkaviszony

Versenyképes bérezés

Kiemelkedő béren kívüli juttatás

Cégspecifikus tudás elsajátítása

Fejlődési lehetőség

Kihívással teli munkakör

Jól megközelíthető munkahely a belváros szívében

Kecskemét