Projekt koordinátor (Veszprém vármegye)

Projekt koordinátor

Leírás

Veszprém megyei partnercégünk részére keresünk új kollégát Projekt koordinátor munkakörbe:

Feladatok

  • A termékek bevezetésének és a projekttevékenységeknek koordinálása
  • A projekt lépéseinek, akcióinak, pénzügyi kereteinek és erőforrásainak felügyelete
  • A projektek tervezése és kivitelezése, a mérföldkövek és célok elérésének biztosítása
  • Beszerzési, specifikációs és dokumentációs tevékenységek vezetése a projekt igényei alapján
  • Iránymutatást biztosítása a több területről dedikált projektcsapat számára

Elvárások
  • Mérnöki és projektes szakmai háttér, pl: villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnöki diploma
  • Minimum 5 éves tapasztalat komplex nemzetközi autóipari gyártókörnyezetben mérnöki, termelési és projektmenedzsment feladatokkal
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Hatékony vezetői készségek
  • Kiváló analitikai és problémamegoldási képességek
  • IATF szabványismeret alkalmazása
  • MS Office, MS Project, AutoCAD, CAD/CAM programokban szerzett tapasztalat
  • PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA folyamatmodellek alkalmazása

Amit kínálunk
  • Családias légkör multinacionális környezetben
  • Kihívó szakmai feladatok
  • Versenyképes juttatási csomag
    • Cafeteria
    • Negyedéves teljesítménybónusz
    • Karácsonyi bónusz
    • Munkába járási támogatás

Munkavégzés helye

Veszprém megye