Projekt mérnök - Launch (Sopronkövesd)

Ügyfelünk részére Sopronkövesdre keresünk

Projekt mérnök - Launch

FELADATOK

  • A helyi launch terület (NPI) többfunkciós csapatának projektvezetője
  • Projektfeladatok egyeztetése más osztályokkal
  • Új termék bevezetése a szériagyártásba
  • Projekt időzítés előkészítése és nyomon követése
  • Beruházási terv elkészítése és nyomon követése
  • Beruházás (CAPEX) elkészítése, bemutatása
  • Gyártási folyamat fejlesztése
  • Együttműködés más Autoliv üzemekkel

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki végzettség
  • Tárgyalási szintű angol és magyar nyelvtudás
  • Műszaki rajzok és modellek megértése
  • Gyártó vagy ipari mérnöki területen szerzett tapasztalat
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • Gyártógép beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük küldeni.

Sopronkövesd